• İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti. Müşterilerine Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.
  • 0212 256 87 80

    info@iklimsogutma.com.tr

  • Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A

    Kağıthane / İSTANBUL

  • Pzt - Cmts 9:00 - 18:00

    Pazar - KAPALI

İklim Klima

Hakkımızda

Hakkımızda

İKLİM SOĞUTMA ve KLİMA Firması 1994 yılından kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, merkezi sistem klima ve soğutgma grupları, muhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

2009 Senesinde İKLİM SOĞUTMA ve KLİMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ Olarak yeniden yapılanıp,kalitesini gelişen teknoloji ile düzenlemiş olarak İklimlendirme ve Soğutma alanlarında geniş bir yelpaze ile hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçi anlayışımız ve önemle seçtiğimiz çalışma arkadaşlarımızın sektörde ki 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde, genç ama aynı zamanda deneyimli bir şirket yapısı kurmuş bulunmaktayız. Amacımız, yenilikçi şirket olmanın verdiği heyecan ve şevk ile sektörde kalıplaşmış olan iş modellerini değiştirerek değerli iş ortaklarımıza katma değer sağlamak ve ülkemizin sektördeki yerini ulusal ve uluslar arası arenada daha da güçlendirmektir.

İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti.

İKLİM SOĞUTMA ve KLİMA Firması 1994 yılında kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, Ticari Buzdolapları, muhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

İletişim Bilgileri

Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A
Kağıthane / İSTANBUL

0212 256 87 80

info@iklimsogutma.com.tr

Pazartesi - Cuma: -------------------------- 9:00 - 18:00

Cumartesi: ------------------------------------ 9:00 - 16:00

Pazar ---------------------------------------- Kapalı

© 2016 İklim Klima Soğutma Sistemleri.