• İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti. Müşterilerine Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.
  • 0212 256 87 80

    info@iklimsogutma.com.tr

  • Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A

    Kağıthane / İSTANBUL

  • Pzt - Cmts 9:00 - 18:00

    Pazar - KAPALI

İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti.

FİLTRASYON

FİLTRASYON

Gıdaların üretildiği yerlerde zararlı mikroorganizmalara yer yoktur. Bu sayede ürünleriniz mükemmel hijyene sahip olur ve raf ömrü uzar. Bu korumanın temizlenmiş hava ile sağlanmasının her zaman kolay olmamasına rağmen kesinlikle mümkündür.  Filttrasyon teknolojisi, hava ve yüzeylerin etkili şekilde dezenfeksiyonu ve temizliği için size çözümler sunar.

 

 

PLASMASTREAM TEKNOLİJİSİ

PlasmaStream teknolojisi temiz hava teknolojilerinin temelini oluşturur, restoran ve yiyecek servisi endüstrisinde, otellerde ve gıda işleme endüstrisinde koku problemlerine çözüm getirir. Kimyasal katkılar olmaksızın kokuların etkin bir şekilde azaltıldığını ve yağların emilmesini sağlar. Bunun nedeni, plazma teknolojisinin dört işlevsel safhayla tamamen kimyasal ve fiziksel bir ilkeye dayanıyor olmasıdır. Olası çözümlerin geniş bir yelpazesi hakkında bilgi edinin.

 

 

 

UV-C teknolojisi

Modüler dezenfeksiyon.

Tüm UV-C dezenfeksiyon sistemlerinin kalbinde, ozon üretmeden 253,7 nm dalga boyunda UV-C ışığı yayar ve% 99'a kadar mikroorganizmaların etkin ve etkili bir şekilde azaltılmasını sağlayan küçük UV-C düşük basınçlı emitörler bulunur. Çok kapalı alanlar. Kuvars camın özel iç kaplaması UV-C vericilerinin radyasyon gücünde minimum düşüş ile yaklaşık 9.000 saatlik olağanüstü uzun servis ömrüne sahip olması anlamına gelir.

Özel gereksinimler için - örneğin gıda endüstrisinde - yüksek koruma sınıfı IP 65 olan UV-C emitörleri de mevcuttur. Yüksek kaliteli seramik tutucu sıçramalara ve su jetlerine karşı korunmuştur. Buna ek olarak, patentli bir Teflon kılıf sadece lambanın ilave ısı yalıtımı sağlamakla kalmaz aynı zamanda, lambanın kırılması durumunda camın kırılmasına karşı koruma sağlar.

 

 

UV-C OZONE 

KitTech İLE YAĞ ELİMİNE 


Fotolitik oksidasyon, yağlar veya kokular gibi organik maddelerin "soğuk yakıldı" veya yok edildiğini garanti eden bir işlemdir. Bu kirlenmiş mutfak egzoz havasını VUV ışığı ile ışıyarak yapılır. Kısaca üretilen ozon oksidasyonu tetikler. Bunun için sağlanan özel UV-C ozon lambaları, 185 nm dalga boyundaki vakum UV ışınları yardımıyla ozon üretir ve doğrudan aerosol filtrelerin arkasında yer alan kaput gövdelerine yerleştirilir. Bu, mutfak hava tahliye sistemleri için daha uzun temizleme ve bakım aralıkları sağlar ve aynı zamanda temizlik ve bakım işlemlerini kolaylaştırır.

 

 

 

Havadaki mikroorganizmalar et ve işlenmiş ürünler üzerinde farklı etkilere sahip olabilirler: faydalı mikroorganizmalar işlenmiş ürüne güzel bir tat verir, zararlı olanları ise ürünlerin erken bozulmasına neden olur. Filtrasyon teknolojisi ile, üretimden, et ve işlenmiş ürünlerinin hazırlanması ve paketlenmesine kadar, mikroorganizmaların olumlu etkilerini bozmadan hava hijyeniğini kontrol altına alırsınız.

 

 

 

İşlenmiş gıda pazarında üretilen yüksek kaliteli ürünler, üretimden depolama alanına kadar mükemmel hava koşullarını gerektirir. Yararlı mikroorganizmalar kokuların oluşumundan ve oluşumundan sorumlu olsa da, zararlı bakteri, maya ve küfler, ürünlerin erken bozulmasına ve kalitesinin bozulmasına neden olabilir. Filtrasyon teknolojisi, üretimden depolamaya ve ambalajlamaya kadar, zararlı mikroorganizmalardan uzun süreli koruma sağlar.

 

 

 

 

Taze süt ve süt ürünleri kıymetli ve hassas gıda maddeleridir. Mandıralarda hijyene büyük önem verilmesinin nedeni budur. Ürünler havadaki ve ambalaj malzemesi gibi yüzeylerdeki mikroorganizmalarla kontamine olabilir; Yüksek hava nemi mantarların ve mikrootganizmaların üremesine elverişlidir. Filtrasyon teknolojisi ile verimli ve hijyenik hava temizliği için, örneğin ürün işleme alanında ki hava değişimi olan klima sistemlerinde ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda çözümler sunar.

 

 

 

 

 

İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti.

İKLİM SOĞUTMA ve KLİMA Firması 1994 yılında kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, Ticari Buzdolapları, muhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

İletişim Bilgileri

Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A
Kağıthane / İSTANBUL

0212 256 87 80

info@iklimsogutma.com.tr

Pazartesi - Cuma: -------------------------- 9:00 - 18:00

Cumartesi: ------------------------------------ 9:00 - 16:00

Pazar ---------------------------------------- Kapalı

© 2016 İklim Klima Soğutma Sistemleri.