• İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti. Müşterilerine Yenilikci Hizmetler Sunmaktadır.
  • 0212 256 87 80

    info@iklimsogutma.com.tr

  • Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A

    Kağıthane / İSTANBUL

  • Pzt - Cmts 9:00 - 18:00

    Pazar - KAPALI

İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti.

SOĞUK HAVA SİSTEMLERİ

SOĞUTMA GRUPLARI

SOĞUTMA GRUPLARI

MERKEZİ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Merkezi Soğutma Sistemleri adından da anlaşılacağı üzere tek bir merkezden kollara ayrılarak değişik türdeki soğutma ünitelerini besleyen birden fazla olan kompresör gurubudur.Merkezi soğutma sistemleri kapasite hesaplaması sonrasında tasarlanan ana şase üzerine kompresörlerin kapasite (2 ile 10 kompresöre kadar olabilir) titreşim önleyici yay üzerine konulması ve diğer soğutma ekipmanlarının sistemin düzgün çalışmasının sağlayacak şekilde yerleştirilip bakır boru,kablolama ve basınç kontrol hortumlarının yerleştirilip elektrik panosunun sabitlenerek kontrolünden sonra tamamlanır.Merkezi soğutma sistemlerimiz iki guruba ayrılır açık tip merkezi soğutma sistemi ve kapalı tip merkezi soğutma sistemidir.Elektrik tasarrufu sağlaması için yeni nesil inverter sistem ile % 45 elektrik tasarrufu sağlamaktadır.


Performans garantili seri üretim ADAP-KOOL Kontrol sistemi uygulaması 
İşletme maliyetini azaltan teknoloji Yer tasarrufu 
Yüksek verim, az enerji sarfiyatı Hermetik, yarı hermetik ve scroll kompresörler ile imalat imkanı 
R 22, R 404 A, R 134 a, soğutma gazları ile uygulama seçenekleri 
Sahada montaj kolaylığı 
Kolay bakım 
Enerjiyi en ekonomik şartlarda kullanan geliştirilmiş kompresör tasarımı 
Var olan sistemin genişletilmesi kolaylığı Diğer iletişim sistemleri ile uyumlu olması

 


 

 AÇIK TİP SOĞUTMA GRUBU

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak soğutma kapasitesi aralıkların da üretilir. Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir. Cihaz uzaktan kumanda paneline sahiptir. Dış hava şartlarına uygun olarak kasetlenmiştir. Avrupa Birliği normlarına uygun olup CE markalı olarak imal edilir. Müşteri talepleri doğrultusunda hızlı kaliteli montajı yapılarak işletmeye alınıp teslim edilir.

 

 

 

 


 

 MONOBLOK SOĞUTMA GRUBU

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun 2000 kcal/h-6000 kcal/h kapasite aralıklarında üretilektedir.Hermetik tip kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir.Defrost (buz eritme sistemi)sıcak gaz dolaştırılarak yapılmaktadır.Fabrikadan gaz şarjı yapılmış ve çalışmaya hazır olarak çıkmakta yerine montajı yapılıp elektrik bağlantısı yapıldığında kolayca çalıştırılmaktadır.Cihazlar avrupa birliği normlarına  uygun kalite belgesine sağiptirler.

 

 

 

 


 

 SPLİT SOĞUTMA  GRUBU

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak 1.198 Watt - 14.590 Watt soğutma kapasitesi aralıklarında 33 ayrı model olarak üretilir. Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir. Cihaz uzaktan kumanda paneline sahiptir. Dış hava şartlarına uygun olarak kasetlenmiştir. Avrupa Birliği normlarına uygun olup CE markalı olarak imal edilir. Müşteri talepleri doğrultusunda hızlı kaliteli montajı yapılarak işletmeye alınıp teslim edilir.

 

 

 

 


 

 ÖZEL ÜRETİM SOĞUTMA GRUBU

İstek ve İhtiyaçlara göre Soğuk Hava Depoları ve Soğutma Grupları özel olarak üretilir.
Yapılacak olan Soğuk Hava Deposunun ölçülerinin ihtiyaç duyduğu kalori ve diğer departmanlar mühendislerimiz tarafından hesaplanıp ona uygun olan ürünleri seçildikten sonra üretim başlanır. 

 

 

 

 

 

SOĞUTMA GRUPLARI TEKLİF FORMU

ÜRÜN BİLGİLERİ

DEPO BİLGİLERİ

* Lütfen İşaretli Alanları Doldurunuz.

İklim Soğutma ve Klima San. Tic. Ltd. Şti.

İKLİM SOĞUTMA ve KLİMA Firması 1994 yılında kurulmuş olup, Soğuk Hava Depoları, Ticari Buzdolapları, muhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

İletişim Bilgileri

Gürsel mah. Nişanca Cad. Atakçil sok. No:1/A
Kağıthane / İSTANBUL

0212 256 87 80

info@iklimsogutma.com.tr

Pazartesi - Cuma: -------------------------- 9:00 - 18:00

Cumartesi: ------------------------------------ 9:00 - 16:00

Pazar ---------------------------------------- Kapalı

© 2016 İklim Klima Soğutma Sistemleri.